NÁŠ TÝM

Martina Nováková

Martina Nováková

Trenér

Vystudovala jsem na UJEPu obor sociální pedagogiku. Mezi mé největší koníčky patří sport.
Zastřešuji naše lekce plavání a nově můžete využít i lekce lyžovaní v zimním  období.
Od školky jsem chodila na plavání, na které mě přihlásili  rodiče. Od 10 let jsem tančila s mažoretkami a věnovala se kolektivním sportům jako například florbalu, kterému jsem propadla a dělala ho závodně až do svých 21 let. Momentálně jsem objevila senzaci a relaxaci v surfovaní, které se bez znalosti kvalitního stylu plavání neobejde. Plavání je základ mnoha sportů a bez plavání je nemůžete dělat. 
Učím plavání děti od 3 let do až po dospělé klienty. Dále jsem instruktor lyžování.Na horách tak trávím mnoho času. Kromě toho mám kurz plavčíka. Jako plavčík mám za sebou hned několik pobytů ve Washingtonu, D.C.
Snažím se každý den vstávat s úsměvem a přinášet ho i dětem skrz sobě vlastní optimismus.

Markéta Zelenková

Markéta Zelenková

Trenér

Studovala na Karlově Univerzitě tělesnou výchovu a zdravou výživou.
Od školky se též věnuje aktivně plavání a do svých 18 let se závodně e věnovala Rock’n‘Rollu. Je několikanásobná mistryně v Evropě ve formacích.
V jejím volném čase ji najdete na kole, bruslích anebo s její milovanou Roxynkou na procházce.

Aneta Nováková

Aneta Nováková

Trenér

Je mi 29 let. Vystudovala jsem Policejní Akademii. Od malička jsem se věnovala převážně kolektivním sportům - házená, baseball,florbal. Velkou vášní je pro mě snowboard a lyžování. V létě naopak dávám přednost wakeboardu. Ve florbale jsem hrála do svých 25 let extraligovou úroveň, po zranění jsem se vydala cestou fitness trenérky a poradkyně v oblasti zdravého životního stylu. Absolvovala jsem kurz plavčíka, kdy jsme spolu s Martinou několik let po sobě v USA učily děti plaveckým dovednostem. Ve svém volném čase se věnuji mentálnímu koučinku a cestování.

Šárka Mrázková

Šárka Mrázková

Trenér

Jmenuji se Šárka a je mi 32 let. Mým celoživotním koníčkem je sport v jakékoliv podobě. Věnovala jsem se závodnímu plavání a poté florbalu, který jsem několik let hrála na extraligové úrovni. Mám za sebou jako trenérka zkušenosti s dětmi a s mládeží, soustředění, školy v přírodě apod. Mým snem bylo vždy studovat tělovýchovnou fakultu, ale díky zranění se moje studium uchýlilo cestou ekonomickou a dnes se živým jako hlavní účetní v jedné korporátní firmě. Sport a zdravý životní styl je ale pro mě celoživotní náplní a ráda předávám svoje zkušenosti těm, kteří se rádi hýbou a chtějí se v těchto činnostech zdokonalovat. V zimě mě můžete potkat na sjezdovkách nebo v sauně, v letních měsících na kole nebo při běhu ? Jsem příznivcem rčení, že nic se nemá přehánět a je důležité se bavit a mít radost sám ze sebe.

Sarah Klímová

Sarah Klímová

Instruktor lyžování

Je mi 22 let. Vystudovala jsem Akademické gymnázium Štěpánská se zaměřením na Francouzštinu.
Od 6 let jsem závodně lyžovala, ale v 16 letech kvůli zranění jsem skončila a rozhodla jsem se předávat své zkušenosti dal a to jak malým dětem tak i dospělým.
S dětmi si rozumím, byla jsem 2x na týden jako instruktorka a 2x na celou zimní sezonu(2 měsíce) jako animátorka v Itálii ve středisku Monte Bondone.
Můj volný čas trávím s přáteli a nebo s naší fenkou Jenny na procházce

Copyright © 2020 Martina Nováková. Výhradní práva na veškeré materiály jsou majetkem provozovatele. Všechna práva vyhrazena. Žádná část tohoto webu (texty, obrázky, popis nákupu, parametry, obchodní podmínky ani další části serveru), není-li uvedeno jinak, v celku ani v části nesmí být kopírována nebo jinak reprodukována bez výslovné souhlasu provozovatele.

Search